KURUMSAL

1967 – 1982

1967 yılında Mahmut LÜLE ve Ali LÜLE tarafından kurulan. 1976 yılında Muharrem LÜLE ‘nin de aralarına katılmasıyla o zamanın teknolojisi olan el presleriyle Lüle Plastik Ltd. Şti. ismiyle 15 m²′lik alanda faaliyete başlayan firma, gelişen teknoloji ve artan müşteri talepleriyle 1968 yılında üretim alanını, hidrolik makinelerle de üretimini arttırmıştır.

1982 yılında Ostim’e taşınan ve tam otomatik plastik enjeksiyon makineleriyle bilhassa savunma sanayine yönelik plastik basım işlerinde sektördeki lider firmalardan biri olmuştur.

2003 – 2010

2003 yılında Lüle Plastik Ltd. Şti.’ni devir alan Muharrem LÜLE ve Emre LÜLE, bilgi birikimini ve tecrübesini gelişen teknolojiyle birlikte, ilkeleri doğrultusunda 2008 yılı başında; Almanya (DAR-Deutscher Akkredierungs Rat -TGA – Traegergemeinschaft für Akkreditierung), İngiltere (UKAS-United Kingdom Accreditation Service) ve TÜRKAK akrediteli ISO 9001-2000, OHSAS 18001 ve ISO 14001 belgelerini başarıyla almıştır. Üretimdeki kalitenin artması amacıyla plastik enjeksiyon birimini 2010 yılında Sincan Organize Sanayi Bölgesine taşımışlardır.

2010 – HALEN…

Sincan Organize Sanayide 2000 m² açık 2000 m² kapalı Plastik enjeksiyon fabrikası ve Ostim Organize Sanayi Bölgesinde 350 m² kapalı kalıp atölyesi alanlarında son teknoloji plastik enjeksiyon makineleri, CNC tezgahları, Ultrasonik Kaynak Makinaları ve yan ekipmanlarıyla, kaliteli ürünün tek elden çıkacağı inancıyla yatırımlarını arttırarak, kalitenin müşteri memnuniyeti açısından önemini bilerek faaliyetlerini dinamik bir şekilde, kalite politikasından ödün vermeden ve plastik enjeksiyon basım, kalıpçılık ve ultrasonik kaynak sektöründeki yenilikleri takip ederek kırk dört yılı aşan tecrübesiyle sürdürmektedir.

DANIŞMANLIK

Sektörde eski olmanın ve onlarca yılı aşkın tecrübenin bir sonucu olarak, problemleriniz veya ihtiyaç duyduğunuz özel çözümler için gerekli profesyonel yardımları almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz.
Cam elyaflı polikarbonat, poliamid, elastomer, poliüretan gibi çok çeşitli mühendislik malzemelerinin yanında yeni çıkan, çalışılması zor ve tecrübe gerektiren özel malzemeler bizim uzmanlık alanımızdır.

Teknik bilgi ve danışmanlık için
Muharrem LÜLE: mlule@luleplastik.com.tr